| PDM2000 a întrebat:

ma cunosc cu un tip de 8 luni si imi cam place de el...ne-am cunoscut pe net si nu neam vazut fata in fata... de cand ne-am cunoscut noi ne tot certam si nu stiu ce sa fac sa nu ne mai certam atata tin ENORM de mult la el si cred ca si el tine la mine din cate mi-a spus spuneti-mi va rog ce pot face sa nu ma mai cert cu el
multumesc

3 răspunsuri:
| Awndre a răspuns:

Vedeti-va face to face, asa se rezolvahappy sau vorbiti mai mult la telefon.thinking

| NIGhTmArE187 a răspuns:

L-ai cunoscut pe net? o sa ajungem sa ne si casatorim pe net.eu zic sa va intalniti undeva(nu pe mess) si sa vorbiti. daca va certati nu prea e semn bun,ca pe net e usor, dai un emoticon si sentimentele adevarate nu ies la suprafata, in viata reala e mai greu.iti mai zic sa te mai gandesti cat de mult tii la el,mai ales daca nul cunosti bine, ca aparentele inseala, mai ales pe net.

| pisiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Pai si eu aveam aceasta problema cu iubitul meu Si eu i-am spus ca sa lasam unul de la celalalt Iar el isi pune orgoliul mai sus decat iubire! Asa ca las eu de la mine Succes!