| FcSb_Dany_1997 a întrebat:

Buna ma doare burta de 2 zile adica de sus de la coaste pana jos de tot ce este raceala la ovale sau apendicita? P.s Ma doare cand merg la baie

Răspuns Câştigător
| AmaliaAmi a răspuns:

Buna! Daca te doare atunci cand faci treaba mica, s-ar putea sa ai cistita.Si trebuie sa te duci la doctor.Eu am facut de 2-3 ori si nu este okei daca o lasi asa.Asta cred ca este posibil sa a, asta imi reie din descrierea facuta de tine. Daca ai spus ca te doare cand ai treaba la baiehappy

3 răspunsuri:
| geohandmade a răspuns:

Cel mai bine este sa te duci la medicul de familie si el va sti exact unde sa te indrume

| 愛日本 a răspuns:

Apendicita nu e.

| mona a răspuns:

Cred ca e raceala dar mai bine du-te la medic