| PepsiWTF a întrebat:

Ma gandeam ce liceu as putea urma pentru o profesie in Galati, adica ce meserii imi sugerati. M-am gandit la doctor si la profesor (as putea prefa franceza, geografia, mai multe).Ce meserie mi-ati spune si sa fie si una sigura.

Răspuns Câştigător
| ElenaSA a răspuns:

Important este sa stii ce-ti place sa faci si la ce te pricepi. Nu se poate da un sfat clar daca nu spui si alte lucruri despre tine: ce-ti place sa faci in timpul liber, ce obiecte de invatamant iti plac, la care ai note mari.

1 răspuns:
| dragonu3 a răspuns:

Sincer eu mias alege cea de barman ospatar sau chiar bucatar mie asta imi place si e o meserie simpla si banoasa dar depinde de tine ce vrei sa faci in viata sper ca te am ajutat funda?