| Wintergirl a întrebat:

Buna! Ma gandeam zilele astea daca as putea vorbi cu animalele ( stiu ca suna nebunesc). Voua v-ar placea sa vorbiti cu animalele? De ce? Cel mai creative si amuzante raspunsuri primesc funda, iar primele 5 vot happy mersiii big grin

4 răspunsuri:
| Aimèeeee a răspuns:

Da, ar fi superb sa vezi ce gandesc animalele. Doar ca nu toate gandesc. Le este mintea numai la mancare si supravietuire.
Mie mi-ar placea sa stiu ce gandesc cainii si papagalii love struck.

| RitziBoo a răspuns:

Nu suna nebunesc. Suna realist. Ar fi dragut sa stim ce ar putea zice animalele cand ne purtam urat cu ele sau cand le dam ce vor. Eu una cand sunt suparata imi iau catelul in brate incep sa-i spun ce am pe suflet. Ma relaxez.big grin

| RitziBoo a răspuns:

Uite acum sa iti spun ceva amuzant laughing Acum 5 minute am intrat in casa. Si asistai la o convorbire intre tata si cainele meulaughing Tata ii explica cum va fi tuns, in scarite sau cleopatra laughing) In situatia asta as fi vrut sa vorbeasca sa vad ce i-ar fi zis lui taicameo laughing)