| nutecunosc a întrebat:

Buna ma joc de ceva timp de barn buddy dar inca n`am reusit sa inteleg cum poti fura in prezenta unui caine ...eu tot timpul imi hranesc cainele.si tot reusesc sa imi fure spuneti-mi va rog ce sa fac sa nu-mi mai fure,... sau cum reusesc sa le fur si eu. { nu mai merge chestia cu tab si nici aia cu modificarea datei.] stiti careva pls:*?

cel mai bun raspuns primeste fundita

1 răspuns:
| emilie_8883 a răspuns:

Sa nu`ti fure.hehee. poti sa pui casa pe plante. nimeni nu iti mai ia pana la adanci batraneti:-s. eu am sters toti din lista si am inceput in cateva zile sa fac bani si foarte repede lv. dupa ce`mi fac ferma ii pun pe toti la loc si le fur plantesmug. sa nu te mai muste cainele? eu dau la ferma lor si de ex cand plantele sunt uscate le ud si dau cu sprayuri. la mine merge si cainele nu muscaa. sper ca teàm ajutat
:*