| anonim_4396 a întrebat:

Ma lamureste si pe mine cineva ce e OFWGKTA adica stiu ca e ceva de Odd Future nu stiu ce Golf Wang(Wolf Gang) sunt doua trupe diferite? Adica vad ca OFWGKTA posteaza nu stiu ce muzica cu Tyler the creator.In fine, va rog sa imi explicati chestia asta.Si in videoclipul yonkers s-a sinucis? Nu cred in Dumnezeu? Am vazut ca vorbesc multe chestii urate despre el.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| iCappy a răspuns:

Nu e casa de discuri, un fel nume pentru ceea ce fac ei, sau pentru ceea ce su t ei, nu prea stiu cum sa explic, sau propria lor firma.

5 răspunsuri:
| iCappy a răspuns:

Toate alea is FAKE.
O zi buna.
Funda?,:9

| Elliiieo3 a răspuns (pentru iCappy):

Ce e fake?

| iCappy a răspuns (pentru Elliiieo3):

Fake= false.

| Elliiieo3 a răspuns (pentru iCappy):

Stiu ce inseamna fake. Dar ce e ofwgkta? o casa de discuri?

| iCappy a răspuns (pentru Elliiieo3):

Nu e casa de discuri, un fel nume pentru ceea ce fac ei, sau pentru ceea ce su t ei, nu prea stiu cum sa explic, sau propria lor firma.

| minthecreator a răspuns:

Odd Future Wolf Gang Kill Them All, mai cunoscut sub numele de Odd Future sau OFWGKTA, este un colectiv american de hip hop format în Los Angeles în 2007.

Colectivul a fost inițial format din Tyler, Creatorul, Hodgy Beats, Left Brain, Casey Veggies, Matt Martians, Pyramid Vritra și Jasper Dolphin. Mai târziu, membrii au inclus Earl Sweatshirt, Domo Genesis, Mike G, Frank Ocean și Syd tha Kyd.
tyler nu s-a sinucis in yonkers,cel mai probabil se tinea de ceva sa nu cada ca sa para ca s-a sinucis
golf wang (invers, wolf gang) e un brand de imbracaminte detinut de tyler
el este ateu, si nu, el nu crede in dumnezeu
este 2020, tyler s-a schimbat super mult, acum vorbind in albumele lui mai mult despre iubire, schimbandu-se, maturizandu-se.
si imi pare rau ca nimeni nu ti-a raspuns asa de elaborat la aceasta intrebare.