| MTiberiu99 a întrebat:

Buna,ma masturbez de doua ori pe saptamana si imi apar cosuri,inainte le tinem sub control dar ma masturbam mai des si imi apareau mereu cosi pe frunte si sub ochi sad. deci, cum sa fac sa scap si de cosuri si sa nu-mi mai apara acele coji? Puteti venii cu idei, slutii....Clem mai bun raspuns FUNDA. Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Nu iti mai rupe cosurile ca se infecteaza.Ia o crema speciala sau fa un tratament la dermatolog.Masturbarea nu e neaparat rea.Doar daca te simti vinovat pentru asta sau te impiedica sa ai o relatie reala cu o fata.

| Adele29 a răspuns:

Incearca o crema pentru cosuri ceva preparat..nu te masturba ca nu disparlaughing))

| MTiberiu99 explică (pentru Adele29):

N-am zis ca dispar, apar altelewinking