| AlexyMixy a întrebat:

ma numesc Alexandra si sunt din Constanta. Mie imi place de un baiat este varul la o prietena de-a mea sdar e mai mik decat mine cu 2 ani... sad Eu am 14sad...Este foarte dragut si el ma place si eu. Ce credeti sa fiu cu el?

Răspuns Câştigător
| Loredanath a răspuns:

Cred ca dragostea nu are varsta.happy daca va place-ti reciproc nu are rost sa te mai gandesti...ca doar nu te mariti cu el laughing sper ca te-am ajutat succes :*

1 răspuns:
| salajeanul a răspuns:

Da dragostea n-are VARSTA!
voi adolescentii sunteti cu prea multe fite! mai ales in dragoste cea ce nu e bine! sad