| anonim_4396 a întrebat:

Buna ma numesc Alexandraa am 21 de ani.Mam certat cu prietenul meu iar el tot ma injura .Inaine ne mai certam si ne injuram si deja am inceput sa ne obisnuim cu injuraturile.Iam spus sa inceteze desi is obisnuita ma face in toate felurile posibile ce sa fac ..............poate ne certam din cauza mea ca el este prea gelos.....oare eu sunt de vina?Sunt satula......

2 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Fara respect si incredere nu poate sa iasa bine... iar daca el este prea gelos atunci cum sa fie din cauza ta? i-ai dat motive? Daca esti satula luati-va la revedere si invatati din greseli happy
Si inainte sa incepeti cu altcineva...dezobisnuiti-va cu injuraturile, traim in Europa, sec. XXI...hello! Nu suntem primate!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca te merita! ce prieten este acela sa te injure? ai 21 de ani, multi inainte! ce te face sa crezi ca nu mai exista si alt baiat care sa se potriveasca calitatilor tale!