| Andrush1796 a întrebat:

ma numesc andreea si am 15ani, am fost cu un baiat 11 luni el a facut 18 ani. la inceput asta prin octombrie venea la mine absolut in fiecare seara.asa au mers lucrurile pana la inceputul primaverii de atunci veneamai rar,, dupa cateva luni el mi-a zis ca mai este cu o fata care este in italia. a zis ca nu o iubeste nu arenmk pentru ea doark i`ar fi jurat ca o sa stea cu ea 2 saptamani cand se intoarce in tara adica in augustbig grin am acceptat situatia asta prin februarie-martie sperand ca o sa se gandeasca si o sa`si dea seama knu e bine ce face, am vazut ca nu face nimic pentru noi si am hotarat sa pun punct! chiar daca am suferit foarte mult, el a continuat sa ma caute si ne-am impakat, ne-am certat si tot asa.Acum numai suntem impreuna de cateva saptamani bune,, dar el vine la mine. tinem legatura. mi-a zis ca ma iubeste momentan nu este cu nimeni. l`am intrebat ce are de gand sa faca cu mine si a zis ca nu stie.crd ca e nehotara pentru ca altor prieteni le spune ca numai are rost sa se impace cu minestraight face nu inteleg de ce nu vrea sa`mi spuna mie toate astea vreau sa fie deschis... eu il caut mereu. dar el prea putin...prietenii mei mi-au zis sa nu-l mai caut deloc pentru ca o sa ma caute el daca vede ca nu`i mai dau atentiehappyam luptat mult pentru aceasta relatie dar crd ca mi-am pierdut fortahappy am uitat sa mentionez intre noi nu s`a intamplat absolut nimic oare asta o fi problema. poate vrea sa stea cu o fata care sa-i ofere acel lucru? desii mi-a zis ca el se simte bine langa mine pentru ca sunt curata!? si de curand are permis prea putin ma mai cautastraight faceajutati`ma si pe mine va rog frumos. orice sfat e bine venit. la randu meu o sa ajut si eu:*multumesc frumos! fundita!:*

Răspuns Câştigător
| MissmysteriousS a răspuns:

Parerea mea este sa te duci la el,sa-l cauti,sa incerci sa lamuresti o data pentru totdeauna situatia pentru ca acest lucru te macina foarte mult. spune-i sa-ti dea un raspuns definitiv,chiar daca el nu-ti va da un raspuns momentan asteapta-l un timp, dar daca dupa aceea consideri ca ai asteptat indeajuns cel mai bine ar fi sa te indepartezi de el cat mai repede.dar incearca sa fii alaturi de el, sa aflii de ce s-a comportat in felul acesta cu tine...

2 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

La astfel de posturi, mi-e de ajuns sa citesc 2 randuri ca sa-mi dau seama despre ce e vorba. Ma iubeste, nu ma iubeste, ma iubeste, nu cred ca ma iubeste, dar de ce, nu inteleg cum de, bla, bla.
Scurt si la punct: fetito, maturizeaza-te! Tu naiva, el nepasator!
ps: si fluturii sunt curati, pana se aseaza pe prima petala de floare.

| Valentin_5229 a răspuns:

Nu stiu.Din cate am citit aici, mi se pare ca este putin cam indecis. Daca zici ca el nu te mai cauta ca alta data inseamna ca s-a racit relatia.Eu zic sa treci peste si sa incerci sa-ti concepi un nou inceput! Sper ca ti'am fost de folos!