| anonim_4396 a întrebat:

Ma numesc Andreea!(St alintata Deea) Ce porecle stiti pentru acest nume?

Răspuns Câştigător
| Oº°‘¨ ĺǾдNд ”¨‘°ºO a răspuns:

Deea, Anda, Andre, ndOtsza, Adutsza, Andrusk, Andra, Andru, Deda, Dee-Dee, Deyutsa, Dydyshor, Andutzic[a] Fundasmuglove struck?:*

4 răspunsuri:
| LoveMe a răspuns:

Andreea-deea, de`, andre, dede, adrutza, duxa, ada, adalicious, andra, didi, dixuu`
love struck
funda/?

| KryssuxD_9221 a răspuns:

Deea, Dedeea, Dedea, Deutza, Deu, Anda happy

| inghetsatacufistic a răspuns:

Deeutsa, Andu, Andru, DeiutSza., Andreutsza, Drutzza, Anda, Andutsa, Deedee, Deu, Andreyutsa...:X

| ZąÑyKąąą a răspuns:

Si pe mine ma cheama tot Andreealove struck mie imi zic rudelehee hee Andrushka`. sau AndrutsZa`smug:* pup