| blondyna885 a întrebat:

Buna ma numesc Bia si imi place de un baiat, ma saluta si se uita in ochii mei cand ne intalnim. Intr-o zii cand ne-am intalnit am crezut ca are suc la el si am cerut sa-mi dea si mie si mi-a zis ca nu ii suc ii cafea, si am cerut sa-mi aduca un pahar de suc si mi-a zis sa merg sus ca imi da cu mare placere dar eu nu mam dus..Nustiu ce sa mai fac ca imi este putin frica sa vorbesc cu el.Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| xtembix a răspuns:

Buna Bia! Eu zic sa treci peste orice frica si sa-ti faci curaj sa vorbesti mai mult cu el.Incearca sa stati mai mult impreuna, astfel vei scapa de emotii.

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Frica nu ar trebui sa-ti fie cand vorbesti cu el, incet, incet te vei obisnui cu prezenta lui

| blondyna885 explică (pentru mona):

Da nu am ocazia sa stam numa noi doi sa ne mai cunoastem, stam in acelasi gasca si ieri ne-am intalnit si tot se uita la mine

| mona a răspuns (pentru blondyna885):

Te place, poate gasiti un moment in care sa ramaneti doar voi si sa vorbiti

| blondyna885 explică (pentru mona):

Crezi ca ma place?

| mona a răspuns (pentru blondyna885):

Sunt sigura

| blondyna885 explică (pentru mona):

M-as bucura daca ar fi asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, toti ne e frica de ceva, dar intr-o zi trebuie sa ne luam inima in dinti!

| blondyna885 explică (pentru anonim_4396):

Nu sunt timida da cand vine vorbe de el ma blochez

| anonim_4396 a răspuns (pentru blondyna885):

Pai, atunci nu te blocawinking N-ai de ce sa-ti fie rusine cand vorbesti cu el.

Răspuns utilizator avertizat
| Ceriik a răspuns:

O sa te obisnuiesti cu timpul cu persoana lui, daca petreci mai mult timp cu el.