| claufi a întrebat:

Buna ma numesc Claudia si am 14 ani sunt din arad si am o relatie frumoasa cu un baiat el are 15 ani e nascut in aceeasi luna cu mine eu sunt in 9 iunie si el este pe 23 iunie, o singura problema e ca eu sunt din arad si el este din radauti, eu cu el ne intelegem de minune si parintii lui ma plac si parintilor mei il plac, o singura problma este sau cel putin eu asa cred acum 3 luni avea timp sa vorbeasca cu mine cate 2-3 ore la telefon si acum nu imi mai da atentia ca l-a inceput... dar elacum e plecat in irlanda cu familia aseara m-a sunat mi-a dat lacrimile cand i-am auzit vocea...noi suntem de 5 lunisi 2 saptamani impreuna si nicidata nu ne-amcertat si nu ne-am jignit neintelegem de minune un singur lucru nu-s sigura credeti cand seva intoarce in tara se va desparti de mine sau nu

6 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

De unde sa stim noi?
Cred ca nu.Adica normal ca daca a plecat in Irlanda a trebuit sa vorbiti mai rar. Poate ca lucrurile vor reveni la normal cand se va intoarce.

| Graphee a răspuns:

Tu stii daca te iubeste cu adevarat sau nu.
Eu nu am de unde sa stiu gandurile lui.
Ai incredere in el, daca pana acum este impreuna cu tine.
Daca vrea sa se desparta de tine, o sa afli cand vine.

| alessia a răspuns:

Eu cred ca nu. poate nu te mai suna ca nu are credit. daca e in irlanda. oricum tu incearca sa vorbesti cu el si spune-i sa-ti zica adevarul.ca nu vrei sa-si bata joc de tine.:* pup sh bafta

| baaang a răspuns:

Pai. din irlanda.iti i`a dublu cost la telefon pan` in romaniaa.

asa ca poate nu prea are minutee.
da xcum nu cred ca ar avea motive sa nu mai stea cu tineehappy
daca nu cand te mai suna. intreaba`l dc ii asa distant cu tinee`? si vezi ce`ti ziceee.`.smug
baftaasmug
>::dd

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii cum e, relatiile de la distanta nu merg bine niciodata... Iar acolo cand ii trece o bunaciune prin fata, imediat uita de tine. Eu zic sa nu-l astepti, fa-ti alt prieten ( daca vrei ), e clar ca nu mai ai ce face cu baiatul ala, relatia e terminata.Insa, poate ma insel, poate e un baiat sincer si sentimental, care sa nu-l lasa inima sa te insele, iar faptul ca nu mai vorbeste la fel de mult cu tine (ca in vara ) inseamna ca nu mai are timp ( scoala, lectii, etc.--> cat de greu e sa-ti dai seama?! ), oricum lucrul asta e putin probabil...Asa ca, traieste-ti adolescenta si uita de el!winking Funda!(Poate am gresit complet intrebarea, sa fii mai explicita in mesaje, a plecat in vacanta in Irlanda sau s-a mutat?). Daca e doar in vacanta, eu zic ca nu o sa se desparta, probabil nu a avut timp sa-ti vorbeasca, stai linistita big grin!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie cand a plecat prietenul meu din tara...s-a intors si inca mai suntem impreunawinking