| regina201111 a întrebat:

Ma numesc Cristina si am 17 ani, am si eu o mica problema si va rog din suflet sa ma ajutati, recent mi-am inceput viata sexuala cu prietenul meu, suntem impreuna de aproape 2 ani, nu a fost chiar asa cum mi-am dorit eu, dar in fine ne iubim mult si asta conteaza.Acum trebuie sa trec un control medical, si colegele mi-au spus ca trecem si la ginecolog, mi-e frica sa nu afle mama ca nu mai sunt virgina... ce sa fac?

2 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Nu are de ce sa afle spune-i medicului sa nu spuna l nimeni.

| regina201111 explică:

Pai, e un control medical...am inteles ca scriu in certificat daca sunt virgina sau daca nu...dar daca ii spun medicului ca am ciclu?