| elena96_6185 a întrebat:

Ma numesc elena si am 14 ani, eu am crescut pana la aceasta varsta in Roman, sunt clasa a7a. Incepant cu anul viitor eu ma mut la Bacau, nu cunosc nici o persoana si o sa fiu complet straina, intru-un oras mare. sad Cine sunteti din Bacau, poate chiar scoala 19 sau liceul Vasile Alescandri, poate mai vorbin si ne cunoastem putin sa nu fiu chiar straina intr-un oras mare... Ma puteti ajuta? MULTUMESC

2 răspunsuri:
| Rëndark a răspuns:

Nu trebuie sa-ti faci griji in privinta asta! O sa-ti faci prieteni noi... iar cu vechii prieteni o sa tii legatura pe net!happy

| analoveskorea a răspuns:

Eu sunt din Bacau...