| gleta a întrebat:

Buna ma numesc gleta.Stiti uneori ma simt intratit de nefericta eu nu invat intratit de bien dar ma stradui cum pot ma joc si acum cu papushle sau jocuri descarcate de pe internet am doua prieten in kalsa una ne intelegem de minune iar alta nu prea am adora ea vb cu mien deorece nu demutl s-a certat cu prietena ei din kals anostar si aucm vorbetse cu mien dar am impreisa c ama foloseste este oare adevarat asta? Colegii nu ma respcta deorece port aparat dentar si se rid de mine ma puteti ajuta imi puteti da un sfat va multumesc din suflet!

1 răspuns:
| Coozeman a răspuns:

Pai in primul rand scrie mai corect aici sa inteleg si eu bine ce vrei sa spui si in a doilea rand cauta si tu indicii sa vezi daca te foloseste ca noi nu avem de unde sa stim asta... Si in legatura cu colegii tai nu stiu ce sa zic. Dupa parerea mea nu conteaza aspectul dar poate ei sunt prea mediocrii sa isi dea seama de asta. Incearca sa nu mai pui la suflet ce zic toti colegii tai deoarece nu o sa porti vesnic aparat dentar(s-au poate da).Hai ca am glumitbig grin.