| ograsuta a întrebat:

; Buna ma numesc ionela...si as avea si eu o intrebare:este bine ca la inaltimea mea de 1.65 centimetri, sa am 66 de kilograme? va rog ajutati-ma

3 răspunsuri:
| marinsky a răspuns:

Buna!happyEu asa am auzit ca greutatea ideasla este mai mic decat inaltimea cu110.(de ex u ar trebui sa ai 55 kg). Poti sa slabesti daca iti schimbi modul de alimentare, si sa faci sport.Nu merita sa te infometezi crede-mawinking. Succes:*

| marinsky a răspuns:

Modul de alimentatie.Sczbig grintonguescriu repede si mai gresescoh go on

| Ana a răspuns:

Pai nu prea e bine, eu de ex am 1, 70 si am 60 kg si tot sunt putin grasuta. dar nu ne-ai spus varsta, oriqum ar trebui sa tii un regim daca vrei sa slabesti sau sa te duci la doctor, el o sa-ti faca analize si o sa stie exact ce regim sa-ti deawinking