| nicoleluta0022443367788 a întrebat:

Buna ma numesc nionella sidegraba e ziua surioarei mele. face 20 de ani pe 19 septembrie si vreau sa ii fac o surpriza de neuitat i-am cumparat o pereche de cercei din aur si as vrea sa ii mai fac o poza in rama cu noi doua ce ziceti e buna ideea? si s mai vrea ca eapina cind sa deschida cadoul as vrea sa ii dau niste provocari adica cerceii sunt intro cutiuta mica mica dar vreau ca sa ii pun intro cutie mare si vrea ca provocarile sa fie de genul: deschide cutia uitete cei in ia dar vreau sai mai pun cewa colo plus la cercei niste bomboane sau suzeta cewa. ajutati-ma va rog nu mai stiu dar vreau sa aiba o zi de neuitat va rog dau funda celui mai ingenios pup mult va iubesc(lo)

2 răspunsuri:
| Devilgrim a răspuns:

Cumparai o bluzita ceva happy sau un parfum daca i plac parfumurile si niste flori...
Sau mergeti la un film
Dar cred ca cel mai bun cadou e sa-i Spui ca o iubesti din toata inima ta si e cea mai buna sora din lume etc laughing
PS : Ori cumparai un album cu fuego laughing
Bafta ^_^

| stella2355 a răspuns:

Tu poti sa ii daruesti o geanta sau un potmoneu care sa fie in el 20-50 lei.Vezi si tu ori amindoua...Alege dar poti sa i cumperi o bluza foate frumoasa.