| Bulina_4880 a întrebat:

Ma plictisesc. straight face. Si vreau sa va intreb ce carti imi recomandati? Sunt in clasa a 6. [ special unele cu vampiri gen : Balul fetelor moarte " ]
Dar as vrea sa se gaseasca la biblioteca. Daca nu as vrea un site cuu toata cartea scrisa ca sa citesc. Ms :*:*

1 răspuns:
| anonimus12345 a răspuns:

Poate le-ai citit si tu pentru ca sunt foarte populare dar aceste carti mi-au placut mie:

Seria Twilight
Nu plange sub clar de luna
Seria Jrnalele Vampirilor
Seria Academia Vampirilor

Si mai era o carte dar e mai veche (anii '70) se numeste 'Interviu cu un vampir'.

Sper ca am fost de ajutor.