| Gabi266 a întrebat:

happy

Ma puneti ajuta cu cateva metode de a ma bronzabatting eyelashes ( fara autobronzant si solar rog )

Bine si eu stiu ca trebuie sa ma pun la soare laughing, dar cu ce ar trebui sa ma dau sa am un bronz frumos >:?

Răspuns Câştigător
| NoMusicNoLife24 a răspuns:

Eu am incercat cu bere (stiu ca acum crezi stupid raspunsul) dar chiar a mers. Daca nu doresti cu bere. incearca cu ulei de masline sau cu ulei se masline si zeama de morcovi happy

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Folosește cremă de protecție solară cu factorul cel mai mare în primele zile de expunere la soare (50+/UVA/UVB), minim 2 litri de apă pentru hidratare, mănâncă morcovi cruzi, etc.
Pa, pa.

| Andarock a răspuns:

--> Daca vrei sa te bronzezi frumos, da`te cu orice crema de protectie solara. Eu iti recomand orice crema de la Nivea (dupa parerea mea sunt cele mai bune produse la Nivea big grin )

Sper ca te-am ajutat. puppy dog eyes

| Dizz a răspuns:

Ulei de masline :*

| PufiCiufi a răspuns:

Cu nimic alt ceva decat o crema cu protectie cat de mare de preferat cu factor 50 care rezista 2 ore
si cu cat factorul de protectie e mai mare cu atat mai mult timp rezista bafta la bronzat happy

| Alexutza6755 a răspuns:

Cu protectie solara, ca sa nu te arzi, apoi stai la sare pana cand vrei...

| SpaNu88 a răspuns:

Cu enzime de cal laughing))

| DeLyUtZa_8860 a răspuns:

Si eu tot ulei de masline vroiam s spun pentru ca te face sa prinzi un broz superb si nici pielea nu o sa te usture :*