| Coryncyk a întrebat:

ma puteti ajuta cu ceva sfaturi? peste citeva zile e ziua mea, ramine o prietena la miNE peste noapte. ce am putea face ca se ne distram? noi ne gindeam sa comandam pizza sa privim un film? dar asta va fi doar 2 ore in rest? ceva sa ne amuzam, adica sa petrecem ziua mea de nastere pina la capat, Am 16 ani, inafara sa plecam la disco, am decis ca fara disco si baieti. doar intre noi.

4 răspunsuri:
| MrAlex a răspuns:

M-ai cheamati o prietena, ca sa nu va plictisiti doar voi 2 si uitati-va impreuna la filme de groaza happy Puteti agata impreuna baieti pe messenger laughing)

| Coryncyk explică (pentru MrAlex):

:d. la asta ne gindeam si noi sa mai chemam o prietena si asa vom face... noo. va fi seara fetelor... big grin Din pacate. mi-e cam frica de filmele de groaza si alea se vor amuza mai mult de mine de felul cum tin miinile la ochi :d sau acopar urechile :d

| MrAlex a răspuns (pentru Coryncyk):

Nu conteaza, mai multa distractieeeeeeeeeee
Important este, sa va simtiti voi bine

| Metallica4ever a răspuns:

Sunati toti colegii pe nr nrcunoscut si ziceti chestii amuzante: pisi maine ne vedem, da?, iubire maine in bamboo, bamboo, iubire, sa nu uiti!