| Lavinia_4621 a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine?
Vorbeam cu un amic prin mesaje si mi-a scris asa : de cand vorbesc cu tine mi se trage" ce a vrut sa zica ca nu am inteles?

2 răspunsuri:
| niko_7262 a răspuns:

Eu cred ca ii place de tine sau cel putin are o simpatie aparte fata de tine. Oricum nu inseamna ceva mai vulgar. O avea prietena si poate s-a atasat de tine si acum i se trage de la chestia asta.
Dar eu in locul tau as fi intrebat ce vrea sa zicatonguehappy

| GroparuVesel a răspuns:

Adica de cand vorbeste cu tine a patit acel lucru. Funda plz sau un vot ca nu te doare mana pentru un clic.