| Adinutzzaa a întrebat:

Buna!
Ma puteti ajuta, va rog cu ceva? M am uitat pe chilot si era o chedtie maronie inchis! De obicei mie secretia imi curge alba!
Pana azi nu mi a venit niciodata menstruatia! Am 12 ani, in august fac 13!
Va rog! Ajuta-ti-ma!
Am intrebat-o pe mama si a spus ca trebuie sa imi vina menstruatia!
Vreau sa stiu si parerea voastra, va rog!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da asa e mama ta a spus bine trebuie sa iti vina menstruatia, si eu am 12 ani si mi-a venit menstruatia doar a doua oara nu trebuie sa te sperii si daca iti vine menstruatia eu iti sugerez sa folosesti un tampon always sau bella sunt cele mai bune! Sper ca am ajutat. happy