| CristiiMușat a întrebat:

ma puteti ajuta, va rog, cu niste alinturi pentru iubitaa? nu ma luati cu din astea ca, trebuie sa spun ce simt, ce fel de persoana e ea, etc. dau funda happy scuzati categoria:*

Răspuns Câştigător
| SummerxD a răspuns:

Uite pe mine ma alinta asa: Printesa, ulata, frumoasa, pui, iubire, dragoste, iubito. Pana la urma o alinti cum vrei..eu ti-am spus cum ma alinta pe mine. Bafta. :*

2 răspunsuri:
| Cosmiinna a răspuns:

"Iubita, raza mea de soare, frumoaso, micuto, puiule, dragostea mea, buburuzo" astea le folosesc eu cel mai des dar bine, in cazul meu puse la masculinlaughing). Succes:*

| girlpoisson555 a răspuns:

Depinde dacă iubitei tale îi place să fie alintată, nu toate fetele adoră să zic așa când iubitul lor de alintă. Eu zic să îi spui cum simți tu, că aia e cel mai bine. Nu știu acum să-ți zic cum s-o alinți fiind în necunoștință de cauză. Fetelor în general le plac chestiile gen "iubire, pui, guriță" nu-mi vine acum pe moment, dar să fie cât mai natural și să nu sune a... mitocan gen "păpușă, iubi" sau mai știu eu. Sper că ți-am fost de folos happy.