| Biancadlk a întrebat:

Buna ma puteti ajuta va rog eu!
Prietenul meu e plecat in Germania de 1 luna si cateva zile! Sii niste prieteni de-a lui ia sp ca eu l-am inselat.dar eu ma jur ca nu l-am inselat! Prietenul meu nu-mi raspunde la smsuri de luni, e suparat! Dar el nu intelege ca nu l-am inselat. Nu stiu cum sa-i demonstrez ca eu nu l-am inselat! Dar nu vreau sa se desparta de mn! Il iubesc mult!
Va rog sa imi da-ti niste sfaturi!

Răspuns Câştigător
| Dobrin_Maria_1999 a răspuns:

Gandeste pozitiv. Mai intai iti va cere o lamurire. Nu se va desparti asa brusc de tine.

| Biancadlk explică (pentru Dobrin_Maria_1999):

Nu stiu ce sa zic. el nu vorbeste cu mine de o saptamana jumate.

2 răspunsuri:
| EllaMk a răspuns:

Sunt de parere ca daca te iubeste, trebuie sa aiba si incredere in tine. Daca ii crede pe prietenii lui mai degraba, eu una i-as da papucii. O relatie trebuie sa se bazeze pe incredere si comunicare, iubire, nu neincredere si figuri, scene de suparare si altele. Nu mai sta trista din cauza lui, viata e prea scurta ca sa ti-o petreci cu astfel de ganduri