| Marianaetanita a întrebat:

Bună, mă puteți sfătui într-o privință, Ce înseamnă când un bărbat spune nu ești genul meu.dar îmi placi mult, îmi face favoruri, mă urmărește pe rețelele sociale.De fiecare dacă când mă vede mă măsoară din cap până la picioare, zâmbește mereu când mă vede, ce să înțeleg eu din asta.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca te place animalic, de-o sexuiala, dar de iesit cu tine pe strada nu ar iesi si nu ar vrea o relatie.

| VoidEternal a răspuns:

Că primul lui gând este că nu vrea o relație cu tine. Dar că se poate răzgândi. Sau că dacă se întâmplă ceva anume cu efort mic din partea lui, ar fi ok cu asta.

| iloveyoumaria3 a răspuns:

Nu vrea o relație cu tine, se simte atras dar nu vrea, pur și simplu te ar vedea ca pe o opțiune