| maryo238 a întrebat:

ma voi credeti ca fecioarele sunt timide? si sensibile? eu sunt fecioara, ma intimidez doar un pic cand e vorba de o fata ce'mi place. doar un pic. si cu sensibilitatea e adv. sunt sensibil. thinking

3 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Faza cu zodile e o prostie, eu sunt fecioara si n-am probleme de genu! Nici nu citesc horoscopu, e mai ceva ca ziaru cancan!

| dia19 a răspuns:

Eu sunt fecioara si nu sunt deloc timida, depinde de tine si de persoanele din jurul tau, care te pot influenta.

| Chrysty97 a răspuns:

Nu neaparat.Depinde de persoana si trairile sale. Poate ca tu esti mai sensibil dintr-o anumita cauza sau asa esti tu