| Gipsy a întrebat:

Buna!

Mai demult un baiat mi-a spus daca vreau sa fiu cu el, si eu l`am refuzat, din cauza faptului ca nu stiam sa sarut, dar mi s`a spus ca nimeni nu se naste invatahappy. Multumesc

Dar nu prea stiu cum sa ma port cu el, adica am mai avut un prieten demul, cand eram mai mica, si nu era o relatie serioasa.Si mi`e cam rusine in public:")

Imi puteti explica si asta?

3 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

Pai cum vrei sa stii daca nu incerci, nu exersezi.Nu era un motiv sa refuzi baiatul. Te putea ajuta si el in vreun fel. N-ar trebui sa-ti fie rusine decat daca nu-ti place baiatul. Poarta-te normal, daca nu vrei sa atragi atentia si privirile celorlalti. O tinere de mana, mai radeti, il mai pupi din cand in cand, el pe tine, si tot asa. Ceva simplu de care sa nu-ti fie rusine.

| Gipsy explică:

Da.are tupeu. e ceva de genu` baiat de cartierlove struck

| andra151 a răspuns:

Da si eu sunt in aceeasi situatie cu u ...si ink mi-e greu ca nu stiu ce sa fac, adica pur si simplu sunt ff confuza...nu cred ca mi-ar fi rusine sa fie cu el dar nu cred ca sunt in stare sa fiu cu cineva straight face