| MaryyaAnutzy a întrebat:

Buna mai nou imi place de un baiat, de la mine de la scola...eu nu prea il cunoasc..asa bine, ci doar din wedere cum as putea sa wb cu el? cum sa il bag in seama sau sa ii atrag atentia

9 răspunsuri:
| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Scola, wedere, wb; lasa baiatul si pune mana pe carte.ScoAla,vedere, vorbesc.

| MaryyaAnutzy explică (pentru Neagu_Fanica_1980):

Doamne te bagi ca proasta. daca nu imi esti de ajutor cu raspunsurile tale de 2 bani nu mai raspunzi in **** ***

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns (pentru MaryyaAnutzy):

Raspunsul unei vaci,, inteligente,, ar fi fost; multumesc, am sa invat la romana mai mult. Vaca,, analfabeta,, calca pe mai departe in balega prostiei sale si scrie mai departe. Eu zic sa te opresti aici, sa-mi arati ca nu esti vaca, sau macar vitica in calduri.

| MaryyaAnutzy explică (pentru Neagu_Fanica_1980):

Nu ma inebuni:*:X

| MaryyaAnutzy explică (pentru Neagu_Fanica_1980):

Uite...nu e vina mea, ca te bagi ca proastalaughing

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns (pentru MaryyaAnutzy):

Zatttttt! Tot vaca, ramai; ai vrut,, ajutor,, sau,, conversatie,, continua cu mine? Fi sigura ca nu ma interesezi; am si alte lucruri de facut decat sa te mai bag in seama. Plus ca sunt barbat, major.

| Soowhaat01 a răspuns:

Bună!

Este o fază, un pic mai hazlie. Ai putea, când îl vezi să ai niște cărți în mână și să le scapi intenționat în fața lui. Vezi dacă te va ajuta și, așa îți vei da seama dacă te place.

| MaryyaAnutzy explică (pentru Soowhaat01):

Dadadadadadadada luni ziua perfecta

| mariukka a răspuns:

Incerca sa vorbesti cu el