| andrada a întrebat:

Buna!
Mai sunt la moda blondele? laughing nu vad dc mor baietii dupa blonde. Nu spun ca sunt urate dar mie mi se pare mai ok o bruneta (nu spun asta doar pentru ca sunt laughing ). Voi ce ziceti? blonda sau bruneta? argumentati

Răspuns Câştigător
| DonCorleone a răspuns:

Pai mie mi s-a parut intotdeauna mai atragatoare o bruneta dar nu zic ca blondele nu sunt
depinde de preferintele oricarui baiat... laughing
cum zice @Styx in fond nu prea conteaza culoarea parului... conteaza sa fie o fata draguta simpatica ...etc stii povestea laughing
papa :*

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Îţi răspund cu o altă întrebare: dacă te-ai vopsi, n-ai mai fi tu?

Ascultă-l pe Styx! Zice bine ce zice.

Răspuns utilizator avertizat
| RaluuRaluu a răspuns:

Poate e bruneta vopsita blonda. laughing. Sh zici ca e buna la pat. laughing

| NickiMinaj a răspuns:

Nu conteaza, important e sa nu arate ca dracu.

| Frumushka a răspuns:

Buna!happy Asta depinde si de baiat si de fata.E adv sunt fata si nu zic ca blonda e mai buna decat bruneta... exista si brunete frumoase si bune nu numa blonde...

| NewYork a răspuns:

Blonda e mai buna la pat