| Mihamihaela77727272 a întrebat:

Maine am banchetul si nu stiu daca sa imi iau pantofi cu toc sau nu.Va rog repede un sfat!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Fara

| WaterDrop a răspuns:

Hmm, adevarata problema este daca se va potrivi rochia si culoarea ei.Eu zic ca nu va merge, dar poate se va potrivi cu o frizura ok.Lasa tocurile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevăratele probleme ale lumii...

Dacă nu știi să umbli pe tocuri, nu-ți lua tocuri. Dacă știi, ia în calcul și faptul că (presupun) vei dansa, sau cel puțin nu vei sta pe scaun tot timpul așa că probabil vei avea nevoie și de o pereche de pantofi fără toc.

| StochirleaAlexandra a răspuns:

Incearca pantofi cu un toc mai micut.