| JustForFewSeconds a întrebat:

Maine am cele mai usoare oare asa ca vreau sa ma imbrac si sa am parul frumos aranjat! Intrebare: Ce/cum sa fac sa am un par frumos, ince stiluri sa-l fac? am parul saten, lung pana la umeri cu breton pe o partebig grin... ce pot face? Fundaaaaaaaaaaaaaaaaaahappybig grin

2 răspunsuri:
| DoOdO a răspuns:

Parerea mea e sa ti. l faci cum iti place si cum iti sta mai bine... drept sau ondulat, insa daca e pana la umeri nu prea cred ca merge ok ondulat asa ca parerea mea ar fi indreptat si mai aduga putina culoare depinde d stilul tauwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parada modei?