| KimY a întrebat:

Maine am festivitatea de premiere! Cum as putea sa imi fac parul(nu sa merg la coafor pentru ca nu am timp)mentionez ca parul meu e lung, ondulat si are foarte mult volum! Ceva poze, linkuri dar nu foarte extravagante!

Răspuns Câştigător
| Ralucarrie a răspuns:

Eu am o colega in clasa care are un par foarte lung si ondulat si nu a bagat niciodata placa sau ondulatorul in el.
ea noaptea inainte sa se culce isi impleteste parul,(strans si nu in varful capului)iar dimineata dupa ce il desface da un pic cu apa pe varfuri ca sa ordoneze buclele... sper sa iti fie de folosbig grin
si succes maine:p

3 răspunsuri:
| Special_girl a răspuns:

Http://www.planificarenunta.ro/images/galerii/14/1627_big.jpg

http://www.karena.ro/images/22.02.2009/coafuri2.jpg

Ai putea sa-l prinzi intr-u coc folosind cateva clame dragute sau sa-l lasi liber pe spate si sa-ti pui o fundita de culoarea vestimentatiei.