| Corina_7756 a întrebat:

maine am preselectiile pentru miss si mister si ma intrebam ce te intreaba mai exact acolo la preselecti sau ce te pune sa facihee hee?
Multumesc:X

Răspuns Câştigător
| youmail a răspuns:

Sex happy Glumeam.
Eu am fost Mister in liceu.winking
Practic sa mergi, sa faci o piruieta gen ca la prezentarea de moda, sa vorbesti putin despre tine si idealurile tale. Cateva intrebari de cunostinta generala
Dans, dans sportiv etc. NU fi prea lasciva, sau extrem de sexy
In general la preselectii vin profii mai tineri, profele, dar de multe ori isi face aparitia si directorul/ directoarea.
Mult succes!