| Iulia8659 a întrebat:

maine as vrea sa imi iau telefonul samsungs5230. voi ce ziceti merita sa mi-l iau. voi ati avut probleme cu el?
mersi!
cel mai bun rasp primeste funda:*

2 răspunsuri:
| Katyusha_4814 a răspuns:

Eu il am de 1 an si te sfatuiesc sa nu ti-l iei. Recunosc ca mi-a cazut in toate locurile posibile si imposibile (tren, dus etc.) si inca mai functioneaza.
Camera e vai de viata ei, nu are blitz. Touchscreenul nu e foarte sensibil asa ca fara unghii nu prea te descurci pe el. Decat sa stai sa scrii mesaje mai bine suni si se aude ca din butoi cand suna.
Deci spun sa nu ti-l iei pentru ca iti vei da cu pumnii in cap dupa aia ( ca si mine).
P. S. cand ai mainile inghetate nu poti umbla pe el

| Iulia8659 explică:

Pana la urma mi l-am cumparat si eu una sunt multumita de el touchscreenul merge foarte bine, la scris mesaje toth asa, si la mine cand vorbesc la telefon se aude foarte bine eu una sunt foarte multumita de el kiss