| ☆ Danny☆ a întrebat:

Maine dimineata am concurs de alergari... Ce as putea manca dimineata inainte de concurs? Dara trecuta am mancat lapte cu cereale si mi a facut cam rau...

7 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Multumesc pentru mesaj

| Eu4EverX a răspuns:

Poti manca un corn simplu, sau un sandwich, in orice caz ceva mai usorhappy

Succes la alergariihappy

| dada a răspuns:

Un fruct ceva mai usorwinking

| ChristianAthletikتايلور a răspuns:

La ce club esti?
Eu te sfatuiesc sa nu mananci nimic ca noua asa ne zice antrenoru

| matadoru a răspuns:

Si eu fac fotbal si inainte meciurilor(daca aveam dimineata)mananc tot lapte cu cereale, nu mereu da de obicei asa

| L i T h i U m < 3 a răspuns:

Mananca un mar si ia-ti la tine apa cu lamaie...si eu am maine concurs la stadion, de atletism si asa fac maine dimineata.happy
Succes la concurs

| cristy95 a răspuns:

Ai putea manca un mar sau o banana!