| anonim_4396 a întrebat:

Buna!:*Maine este 1 aprilie, si nu prea am idei de farse pentru profesori si colegiwinking

Care ma >ajutati:?

Primitzi funda:X:X:X

Urgent!

Răspuns Câştigător
| romyna1998 a răspuns:

Pentru colegi:
1)Te duci la scoala vesel si le spui colegilor tai ca ai gasit pe jos un telefon foarte performant, te prefaci ca-l scoti incet si deodata scoti telefonul tau obisnuit.
2)Te duci la scoala surprins si le spui colegilor tai ca ai primit o felicitare de la o admiratoare si le dai o hartie pe care scrie:,, Teapa de 1 Aprilie!".
3)Iti inviti cativa prieteni la tine,te uiti ciudat si te pui pe pat fara sa mai misti,spunand,, Mi-e rau".Ei te intreaba de ce si tu spui:,, Pentru ca ati luat teapa de 1 Aprilie"

Pentru profesori:
1)Dupa ce se suna,spui unui profesor:,,Domn/doamna profesor/oara, mama mea mi-a spus sa va transmit ceva important. Dansul/dansa te intreaba ce si tu spui,, sa nu mai fiti pacalit/a de 1 Aprilie".