| Antonia14090 a întrebat:

Bună! Mâine este ziua de naștere a prietenei mele. Nu știu ce să îi dau cadou. Având în vedere că nu îmi permite portofelul sa îi cumpăr o bijuterie de argint sau de aur, mă gândeam să îi fac ceva handmade...dar nu îmi vine vreo idee.
Îi place să asculte muzica K-pop. Are doua trupe preferate:,,BABYMONSTER" și,, Black Pink".
Dacă are cineva o idee care ar putea m-ar putea ajuta aș fi mare recunoscătoare. Vă mulțumesc!

Nu uitați!
Dau fundă primilor 3 care îmi dau
o idee magică!

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Ii poti face o rama cu un colaj de fotografii a uneia dintre trupe. Dar mai poti cauta idei pe pinterest.

| Madaxo97 a răspuns:

Depinde și cât de mic este bugetul tău. Dacă ai în jur de 50-100 lei măcar, îi poți face un tricou personalizat cu acele trupe sau cu o poză cu voi doua, sau o cană, o față de pernă, sau alte obiecte personalizate cu poza.
Uite aici un site care face tricou personalizat cu ce poză vrei tu cu până în 50 lei https://www.stargift.ro/......text.html, mai au si alte obiecte pentru toate buzunarele, poți explora pe site și alte produse până găsești ceva pe bugetul tău.