| vivianaroxana a întrebat:

maine fac 11 luni cu iubitul meu, si as vrea sa-i spun niste vorbe dulci, care sa-l atinga, sa vada cat de mult il iubesc. puteti sa ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| Own3r a răspuns:

Am plans, si-a cazut o lacrima-n ocean.
Doi scafandri au coborat dupa ea...
Cand o vor gasi, abia atunci dragostea mea pentru tine va pieri...

laughing ce zici? sau e prea? laughing

2 răspunsuri:
| andri22 a răspuns:

Banuiesc ca iai gasit sentimentele ai avut destul timp 11 luni, spune-i ceva din suflet o sa isi dea seama singur:TE IUBESC IUBITU MEU dar sa nu fie prea filizof ca apoi se plictiseste spui ce consideri tu ca este bine dar tu stii ce sa ii spui pentru ca il cunosti de 11 luni, noi nu avem de unde.MULT SUCCES!

| Iulitta a răspuns:

Voi va trimiteti astfel de mesaje in fiecare luna? ai putea sa ii spui sau sa ii scrii cand faceti 12 luni.
Pai vezi si tu ce ii place ca daca a trecut atata timp trebuie sa il cunosti catusi de putin. Poti sa ii spui ca este cadoul tau cel mai special, o comoara in care in fiecare zi sau luna gasesti ceva foarte frumos, ceva diferit de lunile trecute si comoara fiind tocmai sufletul lui.
Acuma spui cum crezi tu, tu il cunosti si ar trebui sa stii ce ii place.