| Adela50 a întrebat:

Maine fac niste poze pentru un afis la teatru si eu am pe picioare niste vanatai.Parul imi sta foarte infoiat dupa ce mi-l spal si nu stiu cum sa mi-l fac.Am parul putin mai jos de umeri, iar bretonul este pana la obraz(vreau sa imi fac parul egal). Niste sfaturi? Fundita pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca daca vrei sa porti fusta sau rochie ai putea sa te dai cu niste fond de ten pe vanatai...laughing eu asa am facut si parul... hmm... ai putea sa-ti faci un coc iar bretonul sa til lasi desprins, intr-o parte sau sa-l faci gen spic spre coc sper ca te-am ajutat.