| Loryoficial a întrebat:

Maine fack 16 ani, si am invitat prieteni la mine...am invitat si o fata...si vreau sa ma distrez cu ea.are iubit, dar totusi vreau sa ma distrez cuu ea [ inainte ma mai pupam cu ea si avea iubit ] cum sa fac sa ma "distrez"? sa ma inbat putin si sa fac ca nu stiu ce fac si sa ma dau la ea?
ce sa fack?:S primul raspuns corect primeste fundabig grin

11 răspunsuri:
| RUMBURAK a răspuns:

Fa exact ce ai vrea sa-i faca unul prietenei tale.

| Cherry56 a răspuns:

Gasesti una fara gagik straight face lol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai pus "distrez" intre ghilimele deoarece vrei sa te culci cu ea? Bun, iti place o fata, o abordezi, dar daca are iubit(deci ai zis iubit, nu prieten) iti dai seama ca sansele tale sunt nule?winking

| baru a răspuns:

Salut. Ca-ti pot spune, este: La Multi Ani. sanatate fericire, si tot ce este mai frumos in viata sa ti se indeplineasca. Iar legat de intrebarea ta, sau de dorinta ta, lasa lucrurile sa mearga de la sine. Cea ce este al tau, va ramane. Nu forta lucrurile, Nu este bine. Dar, succes, si sa fi iubita cu intensitate maxima. Pa

| curiozitatea a răspuns:

Pai imbatò. si incearca sa nu bei prea mult. da`te lla ea,. si crede`ma ca la betie nu ii pasa de iubitusuoh go on... fundita?:devil

| sweet_1526 a răspuns:

Va daty seama ce inseamna "distrat" in zilele noastre(mai stiu eu pe ceva care vrea sa invite 2 fete la o petrecere sa se "distreze")
o singura fata si restul baieti...
bv...kiss

| sweet_1526 a răspuns:

A si la multi any si toot ce iti doresty...
kiss

| Messyhair a răspuns:

Buna! Poate o sa mi se dea "stupid" dar am sa-mi zic parerea.
Daca este mai "curvistinca" si nu tine la prietenul ei, ar merge o "tura".
Dar, hai s ate iau si pe cealalta parte. Daca tu ai avea o iubita, si altul ar vrea sa se culce cu ea, cum te-ai simti?
Ceea ce faci tu este foarte urat. Poti sa te "distrezi" si cu alte fete singure.

| sweet_1526 a răspuns:

Dai un somnifer :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte inteligent... grow up man! Ai 16 ani da ii ai degeaba oricum eu zic sa stai departe daca nu vrei sa ai probleme dupa aia happy si daca nu reusesti si de faci de tot rahatu rolling on the floor? " ma refer so cuceresti"

| alysefu a răspuns:

Degeaba ai 16 ani. esti prost, hai pea!