| Aninimous12345 a întrebat:

Mâine începe școala, vreau sa precizez ca sunt in a IX ala științe sociale.

Sunt timida cu persoanele la inceput. Nu e nimeni din generală cu mine...
Nu stiu ce sa fac, ar fi bine sa ma pun singura in banca sa nu vorbesc si sa astept sa se puna cineva in banca cu mine.

Nu stiu cum sa fac maine... vreau sfaturi.

Răspuns Apreciat de Editori
| Andreeush a răspuns:

Oricât de timidă ai fi încearcă să comunici cu noile tale colege, nu sta ca muta în bancă altfel o să rămâi singură.
Fii un pic mai îndrăzneață, fă cunoștință cu fetele din clasa ta.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Discuți cu diriginta.

| Marina863737 a răspuns:

Trebuie sa ai mai multa încredere in sine! Cu siguranță te vei împrieteni cu mulți! Asa e la început dar după veți începe sa fiți uniți!