| izurocker a întrebat:

Maine ma duc la ziua de nastere a unei fete de clasa a 8-a ( 14 ani) si chiar nu stiu ce sa ii fac cadou.Imi puteti sugera ceva va rog?

Răspuns Câştigător
| NoNameJunior a răspuns:

Buna,deea!
ii poti lua:un parfum,un telefon(daca ai bani),o bratara,un lant,o inimioara din plus,un jurnal frumos,ii poti da cartile alea cu,,Jurnalele Vampirilor",o bluza,niste blugi,niste cizme sau ghete.
Distractie placuta si sa ii spui fetei:
-O fata, annete de pe TPU, iti ureaza un calduros la multi ani!

2 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Bună,poţi să îi i ei un ceas frumos de la avon, s au un set bijuterii de la avon.

| Pitick94 a răspuns:

Pai...ia-i si tu un ursulet sau ceva de genul big grin