| Pisiii :x a întrebat:

Maine ma tund si nu stiu cum.Am parul cu vreo 5 centimetri sub umar si e saten deschis.Am varfurile ondulate dar mai mereu mil ntind cu palca.Paru meu este cam rar.Am fata ovala, ochi caprui.Deci...cu sa ma tund ca sa imi stea bine?

5 răspunsuri:
| alex alex a răspuns:

Pana nu te vad nu stiu ce sfat sa iti dau. uite iti las id meu daca vrei: yeu_david

| Adredemesconf a răspuns:

Intreaba-ti o prietena.:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt in aceeasi situattie ca si uh... daca afli ceva sa ma anunti si pe mine...lasa-mi id tau

| bkmad a răspuns:

Nuuu face prostia asta taie-ti varfurile atat se poarta parul lung buclat si drept e foarte bine lung parerea meaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si daca tu nu stii cum? noi nici atat!happyii spui la cofeza sa te tunda dupa forma fetei tale, o sa vezi ca nu-o sa-ti para rau.Bafta!:*