| Capriciosa a întrebat:

Maine merg la o petrecere, si nu stiu cum sa imi prind parul.il am pana la umeri.Ma puteti ajuta?

Funda!

Răspuns Câştigător
| Ioaana96 a răspuns:

Poti sa iti parul intr-o codita la ceafa si apoi cu degetul sa faci o gaurica in coada (dar intre arici si cap), treci toata iar pe acolo sa treci tot parul incepand cu varful cozii. Sper ca ai inteles, merita sa incerci, e o coafura eleganta, comoda simplu de facut si rapida!

sau poti sa iti pui o bentita cu fundita ceva thinking

iti poti prinde putin par ca bretonul.mai umflat iar restul parului ondulat; x

1 răspuns:
| MireeeLa a răspuns:

Tias sugera sa iti faci un coc sau ca til ondulezi.