| roxyana03 a întrebat:

maine o sa merg la Baie, cu fratele si prietenii, acolo va fi si baiatul care`l placsadnoi ne placem, dar ne este rusine sa ne sarutam sau ceva de cenu. el imi zice mie "iubita" lu fratele meu ii zice "cumnate"... ma tine de mana, ma ia in brate, dar cand este sa ne sarutam ne este rusine sad. mai este si fratele meu, care nu vreau sa-l sarut pe baiatul ala in fata lui. cum sa fac? cum sa fac sa nu`mi mai fie rusine sa il sarut? cine ma ajuta primeste FUNDAVOTbig grin

Răspuns Câştigător
| Narcysa a răspuns:

Hey...eu zic sa gasesti un loc mai retras unde sa stati doar voi doi si sa vorbiti vreo 5-10 minute ca sa nu bage de seama toata lumea ca ati venit acolo special sa va sarutati. Apoi poti incheia zicand:Este o zi super.Chiar as vrea sa nu se mai termine.Zambesti si il saruti.E simplu si nu va fi asa de ciudat cum ti se pare.Bafta!

1 răspuns:
| Danyel a răspuns:

De asta sunt intalnirile laughing Iesi undeva cu el si cand e momentul potrivit fa-o.Cei asa greu laughing Nu trebuie sa-ti fie rusine ...asta e un lucru normal.Bafta!winking