| cockie_green a întrebat:

maine va dormii o prietena la mina...si nu stiu ce activitati putem face. ceva idei? va rog

Răspuns Câştigător
| Aly_3645 a răspuns:

Buna!
1. origami
2. quilling(arta de a rula hartia http://www.youtube.com/watch?v=uQ9DOF7zdGg
http://www.youtube.com/watch?v=Qg-MuY6sJRU
http://origami.onmysite.ro/informatii/quillingul-tehnica-rularii-hartiei/ )
3. vorbiti despre:-baieti
-defectele voastre
-ce vreti sa schimbati una la alta
-vietile voastre
4.cititi reviste
5.va machiati
6.va uitati la filme
7.raspundeti la intrebarile de pe TPU
8. faceti liste cu ce vreti sa faceti si sa cumparati cand va intalniti
9.va jucati carti
10. povestiti intamplari haioase din trecutul vostru
Sper ca te-am ajutat!

9 răspunsuri:
| Monna a răspuns:

Hm.
Ati putea gati niste clatite drooling
Sa faceti popcorn
Apoi. un film ceva.
Ati putea sta la `barfe`.
Si sa vorbiti despre toate subiectele care va vin in mintechatterbox
Si sa nu uitam de o bataie copioasa cu perne blushing.
>big grin

| Anileda a răspuns:

Faceti poze
Barfitihappy
Stati pe internet
Uitati-ca la un film
Distractie placuta

| xxCupcakExx a răspuns:

Hmmthinking pai si la mine a dormit o prietena acum cateva nopti si am citit reviste, ne'am uitat pe net la filme de groaza, ne'am batut cu perne, am un fel de mancare ciudata din frisca, biscuiti oreo si fructe=]], am luat o lanterna, am stins lumina si ne jucam cu lanterna pe pereti, gasiti voi:*

| tedytza10 a răspuns:

Sunt bune ideile de mai sus. big grin
Eu am experienta in asa ceva laughing... in fiecare weekend eu si prietenele mele dormim toate... facem tot felul de chestii traznite, radem pana ne curg lacrimile laughing si nu e plictisitor chiar deloc. big grin Noi, cel mai mult vorbim despre baieti! :X Toate suntem indragostite laughing! big grin la noi cateodata mai vin baietii si stau cu noi pe la poarta, vorbim una alta! big grin uitati-va la un film de groaza devil cu lumina stinsa devil.

Bafta!:* sper sa va distrati bine. :X

| valycraciun_7669 a răspuns:

Ati putea sa va uitati la un film de groaza,sau ati putea face caltite,daca esti singura acasa poti asculta muzica tare sa deranjezi vecinilaughing

| valycraciun_7669 a răspuns:

Ati putea sa va uitati la un film de groaza, sau ati putea face caltite, daca esti singura acasa poti asculta muzica tare sa deranjezi vecinilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chenati baieti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta veti ajunge la subiectul "baieti" si e imposibil de epuizathee hee. Puteti sa gatiti ceva bun (daca nu va pricepeti e si mai bine, pentru ca va fi amuzant), sa povestiti "amintiri din copilarie", sa jucati carti, sa spuneti bancuri, poate faceti si o farsa (sau mai multe) la telefon. Sau va puneti in cap sa nu dormiti deloc in noaptea aia si gasiti tot felul de metode haioase care sa va alunge somnul. Oricum, lucrurile vor merge de la sine, mai ales daca sunteti prietene bune.

Have fun!happy

| den_4336 a răspuns:

Va faceti unghiile, manacati popcorn, va uitati la filme, vorbiti despre restul, radeti, citit bancuri de pe net.Sunt atatea!