| Bitzy a întrebat:

Maine vine o prietena la mine si nu am idee ce sa face ca sa nu ne plictisim.Nu vreau raspunsuri gen:machiativa.Ms:*

2 răspunsuri:
| Firefly a răspuns:

Uitati-va la un film/clipuri amuzante pe youtube,faceti planuri de viitor,faceti o lista cu lucrurile pe care vreti sa le faceti in viitorul apropiat,ascultati muzica, impletiti bratari (sau invatati sa faceti asta), jucati tennis sau voley.

| smile a răspuns:

Buna!
Acultati muzica,uitati-va pe niste reviste, aduceti-va aminte de intamplari haslii, uitati-va la un film.