| GigglesToDay a întrebat:

Buna mamei mele in spatele capului are o pata de aproape! 1 cm rosie si e umflat partea aceea a capului portiunea aceea... n-a dat cu capu, nimicstraight face oare ce estecrying

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să meargă cel puțin până la medicul de familie pentru o examinare a zonei.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din descrierea ce ne-ai scris-o tu, eu nu am aflat nimic concret.Deoarece nu am vazut capul mamei tale, te sfatuiesc sa mearga la doctor cat mai repede.