| Dianaa94 a întrebat:

Mamele voastre ce mai gatesc? A mea ma intreaba mereu ce ar mai putea sa faca...deci...ma puteti ajuta? Ps:mancare si prajiturelebig grin(orqm fara spanac sau ceva gen big grin)hee hee Papa, pup si cel mai bun raspuns funditaaa

3 răspunsuri:
| Piiink a răspuns:

Mama gateste mereu ceva nou tongue Azi a gatit o supa cu spaghete delicoasee love struck Si prajiturii face tot felul inghetate ar trebui sa incerci ies nemiapoemnit de gustoasee =p~ Tort chec si diferite thinking

| Dianaa94 explică:

Pai si retete?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mama face musaca. dinaia cucartofi si carne. face ostropel dala cu carne. face pilaf cu carne de pui. face ciorba de vita.thinking face pui la gratar cu legume la gratar. face omleta cu legume. face ghiveci din ala numai cu legume lalala. face snitele cu salata si piure. face friptura la cuptor cu punga magica. Gata! deja mie foame!